2669-B
Préamplificateur de microphone avec câble AO0428 et
connecteur B&K
This ½" microphone preamplifier operates over a wide range of temperature, humidity and other environmental conditions.
| Daten und Fakten - Falcon 1/2 | Data Sheets | German |
| Sound & Vibration Pocket Handbook 2022 | Tech Notes | English |
| Polarisation | Classical |
| Fréquence de coupure inférieure | 3 Hz |
| Fréquence de coupure supérieure | 200 kHz |
| Diamètre | 1/2 inch |
| Température minimale | -20 °C |
| Température maximale | 60 °C |
| Température minimale | -4 °F |
| Température maximale | 140 °F |
| Connecteur | Lemo 7-pin |
| Installation d'étalonnage | CIC |